Shes blej shtepi

shes blej shtepi Ato nuk janë të krahasueshme në disa mënyra për shkak të ndryshimit në madhësi. VERNILAC. MirLir. ShesBlej. Produkti u shtua me sukses ne shporte Sasia Kemishe Fustan me Qendisje Pjesa e siperme ne forme kemishe me nje qendisje Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 000 km: Sa harxhon për 100 km vetëm ato me fotografi. Toka dhe shtepia shoqerohet me te gjithe dokumentacionin perkates. 5 x 7. Shitet objekt me truall 600 m 2. 540,000 € smart40531 Shesim Penthouse 4+1 ne Rrugen e Elbasanit Rruga Dervish HIma Tirana, Albania Shpallje në Të gjitha komunat. Sh. numernje. Njoftim për punë, shërbime. 000L/muaj. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. 29 in) Madhësia fizike 6. 000 Lek behet 33. #Apartamentenëshitje Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Eshte e hipotekuar. Ju mirepresim. 26. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 132 m² 230. Classifieds for our community. k. pogradec. Create New Account. Rraca te pastra Vendi elbasan . Prime Group. 722 likes · 28 talking about this. 1+1 73m2 . Shitet ne Sarande, Shes shtepi ne Sarande, shes apartament ne Sarande, shes truall ne Sarande, shitet truall ne Sarande, Informacione nga Saranda Web per Shitet nje shtepi bashke me token perreth. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj. MirLir. Jam babi tr, sekret I sjellshem që di te vleresoj she respektoj nje femer. blej. Hard disk, ju mundëson shërbime të tjera ekstra: Title: Ballina - Vetura ne shitje, Automjete, Vetura, Banesa me qera, Shtepi, me Qira, Blerje, Banese, Blej, Shes, Kerkoj Banese,Real Estate, qira. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me   Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Mes përqafimesh dhe mallëngjimesh, aktorët e “Beverly Hills 90210” lexuan faqet e para të skenarëve dhe një … Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Lire. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci cifte , Jemi dy meshkuj nje shqiptar dhe nje nigerian (futbollist). Shes / Blej në Elbasan. Ka ambjente komode, bashkekohore, ndricim natyral. Bljeme & Shesim & Riparojme Paisje Elektro-shtepiake dhe mobilje te Ndryshme te Perdorura Pigment Color. 9K Views Last post by Toni Sep 17, 2013 2001-05-03T03:59. , Tirana. Banesa posedon dhome gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, banesa eshte e mobiluar, çmimi sipas marrveshjes. . e Volorekes, prane shkolles Rilindja Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2 Të gjitha shpalljet janë falas. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k rkoni p r pun p r makina, sht pi n shitje dhe me qira,pun , sh rbime, elektronik Lajmerime. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore Vetura në shitje. Informacion i plote mbi Pogradecin, Shes ble qera, pogradeci, shes makina, vetura, shitje shtepi, dyqane, hotele Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. COM - Site Location: Country/Flag: United States: City/Region/Zip Code: Dallas, TX, 75244: Organization: ThePlanet. 0638160596 Viber-Watcapp-+381637465558. Shes Shtepi me magazine dhe garazh . Blej online në Gjirafa50 Laptop origjinal të teknologjisë së fundit me çmim të volitshëm dhe garancion nga prodhuesi. Tregukosovar. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Arberia  GjejProna. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. shes,filma,muzike,libra,shqip,albanian, shqiperia,kosova Shes&Blej, Fier. Apartamenti eshte me mobilim shume te mire. com - Falas. 81 x 0. Shpalljet analizohen sipas regullave të tregukosovar. BTP Holding. – Njoftime per shitje makina dhe shtepi, vende pune Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE: pin. ). 500€ per ari. Shes Apartament Komuna Parisit. Classified ads in Të gjitha komunat. Mire. com - Falas. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania Përshëndetje Ju ofroj për shitje basin aktiv(me përforcues tëi instaluar brenda tij) HECO CELAN gt 322a. Karakteristika kryesore e Villas Tiranë për Shitje: Ndërtuar në afërsi të qendrës tregtare TEG dhe një unazë të madhe të Tiranës këto 24 vila janë unike për vendndodhjen dhe cilësinë e ndërtimit. buy and sell MirLir. com 044 106 777. Mire. Me teper . Ju mirepresim. Mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Shtepia eshte 5 km ne veri te Elbasanit. Shes Shtepi. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec Blej24 - Lider i Pjeseve Elektronike. Kerkoj Shtepi; House for Sale Durres; Office Lease in Tirana; Buy Apartment in Tirana; Dua te Shes; Banesa Pushimi; Zyra me Qera; Apartamente per shitje; House for Rent in Durres; Dua te Blej Apartament; Apartamente ne Bllok; Blej ne Bllok; House for Sale Vlora; Kerkoj Zyre me Qera; Shtepi me Qera; Imobiliare Vlore; Zyre me Qera ne Tirane Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. kerkojme cifte cuckold dhe femer per takime kenaqesie. Shiten zogj Amrok Australop . Michelle e Barack Obama janë pranë blerjes së një shtëpie ëndrrash në Martha’s Vineyard, në Massachusetts, ishulli ku banoi për vite me radhë Jackie Kennedy. 46. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. 800 Euro — I Diskutueshëm : Viti i Prodhimit: 2007: Kilometrazhi: 193. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Classifieds for our community. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. shes,filma,muzike,libra,shqip,albanian, shqiperia,kosova – Njoftime per shitje makina dhe shtepi, vende pune ALFA ROMEO 156: pin. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe  24 Korrik 2019 Super OkazionShitet shtëpi banimi private në Pogradec mbi shkollën "N'Shtëpi t'Re" - Episodi 6,klientja do të blej shtëpi në ndërtim të ri në  Shitet Shtepi fshati dhe truall ne Priske, e parestauruar por ne nje pozicion te favorshem dhe vendosje te mrekullueshme. Xhirollogaria Bankare ne NLB : 1701001011900237 Benz c250 avangarde Ndrysho Fshi; Mercedes-Benz / C-Class : Numri i Njoftimit: 76214: 18. com - Falas. Kerkoj Apartament www. Njoftime per shtepi ne shitje ne Shqiperi Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shes&Blej me shpejt se kurre. shes blej shtepi kosove. Nuk është po nese dua te blej nje shtepi po pa qene vete i pranishem a m Në shitje, Banesa (Shtëpi njëkatëshe), 1996, 1 Dhoma, 343m. 58. Shtepi në shitje. 1; 2; 1; 158; 159; Faqa 2 » MirLir. 000 Euro (Pazari I ri) 230. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Buy, sell, trade, date, events post anything. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0682515997. com Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com: Patundshmeri në shitje në Gjakovë - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Gjakovë ! Shpallje falas ne MirLir. Tuba, Rakorderi industriale +355 68 20 03 108 blej. Shes blej makina ne shqiperi kamjoncina on MainKeys. 000€. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. Mire. Shitet shtepi private ne lagjen Kala prane rruges Egnatia. Ribashkimi i ish-shokëve të shkollës të një prej serialeve më të ndjekur të viteve ’90 tërhoqi vëmendjen e fansave dhe të medies. Shitet apartament 2+1+2 wc+blk, prane Kafe Flora. Në Hard Disk hidhen nga DIGITALB, mbi 1000 Evente të ndryshme në vit. Tag Archives: blej shes Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. 22,545 likes · 59 talking about this · 29 were here. Dyqan Taxi Gjeni Makina ne Shitje to Perdorura ose te Reja. Youtube. 000Lek Telefono tani 0693444225 Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. 3m2, kati 10 Rruga e Kavajes, 21 Dhjetori 1100€ / m2 069 2515518 Ndonëse u shpall kampion dimri, pasi mbylli fazën e parë të kampionatit në krye të renditjes, Milani po kalon një moment mjaft të vështirë rezultatesh dhe aktualisht ka zbritur në vendin e pestë, duke komplikuar totalisht objektivin, që është një vend në zonën Champions. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. 4 66kw/90ks 185850km 2006. Veturaneshitje. Siperfaqa e tokes eshte 15 dylym e mbjelle me ullinj dhe te gjitha pemet e tjera. 000 Euro 📐 Total surface: 202 m2 ID. com : - DVD Libra Elektronike Bizhuteri Art Pajisje shtepie Jashte shtepise Brenda shtepise blej. 500 Euro — I Diskutueshëm : Viti i Prodhimit: 2012: Kilometrazhi: 150000 km Shpallje në Të gjitha komunat. com, kemi arritur për ta fuqizuar portalin ”Shes Blej” dhe sjellë disa ndryshime të vogla duke bërë edhe më të përshtatshëm për bizneset apo pë personat fizik që të shesin apo blejnë gjërat që kanë nevojë online. Shes banesen 85m2 kati i -VI- lagjja Tophane ne Prishtine. Shitet :Shtepie 450m2,9Ari Shtëpia gjen. Eshte me siperfaqe gjethesejt, 75 m 2 (dukeperfshire edhe siperfaqet e perbashketa, 6 m2). Mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Në momentin e blej ose shes një shtëpi ose pronë është me rëndësi të madhe që ne të dimë se si vlerësoni saktë ndërtimin e thënë të jemi në gjendje të paguajmë një çmim të drejtë, ose të jemi në gjendje të vendosim një çmim të arsyeshëm në pronën tonë. Deshiron te jesh ne kontakt me agjent te tjere qe kane prona te ngjashme ne te njejten zone? Zbuloni direktorine me te madhe te listimit imobiliar online. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0694133774. Objekte banimi rezidenciale, banesa, ndarje qeraje, apartamente, vila. Shes shtëpi në një nga zonat më karakteristike të qytetit të Gjirokastrës, Shqipëri. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481. 0693215390. 2. com - Falas. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shes & Blej ,Pogradec, Pogradec, Albania. Buy, sell, trade, date, events post anything. Apartamentet jane te pajisura me k. Blender, brumatrice, sobe, kondicioner, tharese flokesh, peshore, mixer, grirese, etj. Buy, sell, trade, date, events post anything. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj. al Shtepi me qera komuna parisit Kerkoj shtepi me qera Celesi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Izolim me poliuretan & Bojra +355 67 20 10 890. Vendi ku shitet dhe blihet Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shit ose jep me qira apartamentin në Tiranë, dyqanin apo tokën tënde. Mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. See More triangle-down; Places. Pajisje per kuzhinen, kopshtin apo shtepine tuaj. . Pishina mund te lidhet me restorantin per ta bere me te madh ose mund te a doptohet ne disko, dyqane ose supermarket. Rustemi Blej Toke ne Tushemisht. Historia e 10-vjeçares: Veliaj shiste fiq unë shes bonbone, dua të blej një shtëpi (Video) OFERTASUKSESI. 235 000 EUR Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. com enable you to buy and sell almost anything on your community. com was registered 4411 days ago on Monday, March 16, 2009. com: Shtepi / Vila në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Kosovë dhe Shqipëri ! Shpallje falas ne MirLir. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, N SHITET shtepi dhe truall prane Sheshit A. Kerkoj shtepi me qera afatgjate ne durres plazh Vetem ne plazh. Shtitet vila 3 kateshe 140 m katrore per kat Ka dy lloje mundesi shitje 1 mundesi eshte te shitet si apartamente 2 te shitet vetem si vile Cmimi i arsyeshem Kontaktoni ne : N,cel 00393292916847 N,cel+355676214032 Lagja(Dyli Haxhire Elbasan) Kukes shes blej shtepi and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. Classifieds for our community. Vlore, shes makine opel astra viti 2005, euro - Makina ne shitje Blej Makine, Shes Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Pronat Imobiliare- celsi blej shtepi. You will also find shes blej al shes blej njoftime falas shes blej shtepi ne durres albania shes blej pasuri te paluajtshme shes blej com al shes blej makina foristradalanguageenglish shes blej shqiperi truall shes blejal shtepi ne titane shesblejal shes blej al lezh shes blej apartamente tirane gazeta njoftime Shtëpi në shitje në Nish, Serbi. Punesim - Kerkoni te gjitha shpalljet e vendeve te lira te punes ne internet, duke perdore fjalet kyce apo duke shfletuar shpalljet sipas vendit, llojit te punes, punedhenesit etj. Ka tre hyrje, dy kate, salon të math. Apartamente ne Sarande. Robaj 08/19. Te gjithe siperfaqen e tokes e pershkon rrjeti ujites. Buy, sell, trade, date, events post anything. Audi a4 viti 2007 nafte 2. Shtoje tek te preferuarat; Shto në  Durres, shes Vile 3 Katshe, 700 m²(Arapaj/Rruga unazes) perdorura ne shqiperi shes blej makina te perdorura njoftime falas makina makina ne shitje sot auto  Shtëpi për shitje në Durres. Tregukosovar. Bli online cfare po kerkon: elektronike, tv, veshje, produkte per shtepine, produkte per femijet, te gjitha me nje klik larg. god NA IME KUPCA Auto u izvanrednom stanju, uvezen iz Svajcarske, servisna knjiga. Set me Tasa 3/1. . Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shet e blen. 000 Euro. With agreement. 7 x 71. Ne Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirembajtur pa ashensor. Mire. Cima Construction [email protected] Ju mirepresin ne Agjencionin Bellca Patundshmeri. Gardener. Dyqani online më i madh per teknologji në Kosovë dhe rajon. Adresa: RR e drilonit, Pogradec. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. B – ARKITRA DHE KASETA GRILE / GRILA ORIENTA Adresa: Lagja 13, Unaza e Plazhit, Rr. com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Kërko. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. Trualli eshte 8,5 ari, ndersa shtepia ka rreth 120 m2, ka 4 dhoma standarde(4x4), nje banjo, koridor dhe nje ballkon te madhe. Classifieds for our community. Truall 317m2 dhe ndertese 210. 400 m² GjejProna. Pagesa të sigurta online si dhe me para në dorë. Shtepi ne shitje dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi ne shitje shes blej shtepi gazeta njoftime falas shitje shtepish shtepi ne shitje tirane gjiri i lalzit apartamente ne shitje apartamente ne shitje te fresku cmimi per meter katror per te ndertuar nje shtepi druri garsoniere ne shitje tirane apartamente ne shitje yzberisht Shtepi me qera Shtepi me qera bosh Shtepi me qera tirane te lira Shes blej shtepi Mirlir shqiperi Shesblej. 100m². Në Shitje · Tirane, shes apartament 2+1, 106 m², Don Bosko, Shitje; € 100. p. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Blej një palë këpucë (një këmishë, tre metra stof, mish, gjalpë, vezë). FESH-TUBI. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me te medha. veshje per femra online kosove EDILCASS V. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike,  SHES APARTAMENT 2+1 TE MOBILUAR, OKAZION. Bashke me pronën mund të bleni edhe 2760 m 2 toke, sipërfaqja e pronës është 740 m 2 . Telefononi pas orës 3 pasdite. Shes banesen 75m2 kati i -IV- rruga Ahmet Korenica lagjja Mati-1 ne Prishtine. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m². Ka tre hyrje, dy kate, salon të math. com at WI. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Blerje dhe Dërgesa të sigurta në tërë Kosovën. al mund te gjeni shtepi ne shitje, me qera, dyqane, zyra, apartamente, vila, toka, oferta dhe lajmerime nga gjithe Shqiperia dhe Kosova Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj. Për më shumë informacion telefononi në +381631518412. MirLir. Njoftime. JAP APARTAMENT 2+1 NE FUND TE RRUGES DON BOSKO. com Shtepi ne shitje Shtepi me qera njoftime Bli shtepi ne tirane Shtepi me qera komuna parisit 1+1 Shtepi me qera ditore Blej shtepi Shtepi ne fshat Shtepi Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane . Mire. com: Apartment / Banesa në shitje në Vlorë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Vlorë ! Shpallje falas ne MirLir. 000Lek Telefono tani 0693444225 Shes 87 ari toke / Lipjan Dërguesi i shpalljës. Shtëpia është e vendosur në komunën e Palilula afër stacionit të trenit. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. 0 Ndrysho Fshi; Audi / A4 : Numri i Njoftimit: 76740: 4. p. Linze. Log In. Deshiroj te blej shtepi ose banes ne ulqin. Here you can find Cars, Homes, Cell Phones, Computers, Real Shtepi me 2. 000,00. Autovetura (159) Automjete (49 Me punimet e fundit nga ueb dizajnerët e portalit presheva. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Sunrise Buildings. Shes shtëpi në një nga zonat më karakteristike të qytetit të Gjirokastrës, Shqipëri. MirLir. 730 m2. Ketu mund te gjeni Vetura, Shtëpi, Telefona, Kompjutera, Prona dhe shumë kategori tjera. Classifieds for our community. Thirr pronarin; Detajet 1. 225. pallati 34, shkalla 2, ap. Ata janë bërë sërish bashkë dhe kanë nisur punën për të startuar transmetimin më 7 gusht. 2,192 likes. Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Portali Shes/Blej - Mirëmbahet nga Web Media Kerkoj te blej nje shtepi te pa rregulluar deri ne 20 milion leke ne Elbasan. Bleu një shtëpi. March 19, 2018 at 10:42 PM · Public. Me te gjitha produktet në dispozicion, nga brende te mirënjohura, origjinale dhe me garancion nga prodhuesi, ofron dërgesat më të shpejta në vend. com: Patundshmeri në shitje në Durrës - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Durrës ! Shpallje falas ne MirLir. 3600€uro/m2 *Tek stacioni i trenit, truall + shtëpi e vjetër me sip. Shtepi dhe Apartemente ne Shitje Tirane, Durres, Vlore. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një  19 Tetor 2020 Cima Construction. 40 Ari ne Rruge Kryesore Shitet me Lokal. Classifieds for our community. Shes banesen 85m2 kati i -VI- / Prishtine Dërguesi i shpalljës. ikub. COM - Site Location: Country/Flag: United States: City/Region/Zip Code: Dallas, Texas, 75244: Organization: ThePlanet. Mabetex Group. Vila ne Tirane. Shtepi Shuka Mehmeti 25/09/2020. Shes banesen 75m2 kati i -IV- / Prishtine Gjon Berisha. al ofron një gamë të gjerë shërbimesh online për qytetin dhe qarkun e Elbasanit, si njoftime për shitje apo blerje, dhënie apo marrje me qera, njoftime për punësim apo shërbime, për oferta, okazione, evente, reklamim, artikuj,etj. com: Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir. Ne katin e 2 ose te 3. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 shtepia ne shitje urgjente apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2021 shtepi private ne shitje ne tirane okazion ne don bosko okazion apartament 1+1 shtepi te lira ne tirane shtepi ne shitje himare shtepi ne shitje 21 dhjetori 21 shiten shtepi ne paskuqan Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 56 m² 84. 1 Replies 2. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. , Kati: 0, Shtresa : 4, Banja : 3, Dhomë loje, Pamje e hapur, Qilar, Vend parkimi, Oborr, Verandë,  Dua Te Blej Shtepi Ne Vlore| Page 2. Bashke me pronën mund të bleni edhe 2760 m 2 toke, sipërfaqja e pronës është 740 m 2 . Shtepi ne shitje ne Shqiperi. Pronar shqiptar, Shtepia mundet te perkthehet ne emer te blersit menjiher. Blej një radio (një tryezë. Masazheri inteligjent i qafës, 3 modalitete 15 nivele, Përdoreni në shtëpi, në punë apo në vetura. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec Pas tre sezonesh pa shkëlqim mes Barcelonës e Bayernit të Mynihut, Philippe Coutinho është gati të rikthehet në Liverpool, aty ku ka kaluar edhe periudhën më të mirë të karrierës së tij, por këtë herë për të veshur fanellën e skuadrës tjetër të qytetit, Evertonit. com: Lajmerime t vogla, nj biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . SHTEPI DHE FAMILJE (207) Aparate shtepiake (44) Makina dhe vegla (25) Material per ndertim (5) Per femije (15) Portali Shes/Blej - Mirëmbahet nga Web Media – Njoftime per shitje makina dhe shtepi, vende pune ALFA ROMEO 156: pin. Prishtinë Sot, 08:57 Shes blej kafshë. Tregukosovar. 3000 €uro/m2 Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi classifieds for jobs, sale in albania Blej kal. | Blej, Shes, Marr me qera,Jap me qera apartamente, shtepi ne shitje, banes me qira, apartament, apartamente ne tirane, shtepi per shitje, shtepi per shitje ne tirane, jap me qera, apartamente ne shitje, toka ne shitje, shtepi ne shitje ne tirane, apartamente ne durres, blej shtepi, apartamente tirane, pasuri te paluajtshme, apartament ne shitje Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. mob. 049 656 666 • 049 106 77 Elektroshtepiake te Perdorura, Tirana, Albania. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec Njoftime per shtepi me qera në gjithë Shqipërinë. Shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma dhe 1 banjo,me oborr dhe rrethim gardhi e sapo ndertuar. Jepet me Qera Ap 3+1. Bassi është i ardhur nga Zvicra dhe është i përdorur vetëm gjatë pushime, që don të thotë se është i ri. 000€ 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Pazari i Ri, Rruga Luigj Gurakuqi, Njësia Bashkiake Nr. Tirane Apartament 2+1 per te Shitur. Vilë për Shitje në Tiranë. Classified ads in Të gjitha komunat. Iliria Building. com - Falas. by haxhi » May 03, 2001. Huawei Mate 20 Pro 6GB RAM 600 EUR Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Tirana, Albania Audi shtepi Shtepi me qera Shtepi me qera Okazion Traktor Astir smart Shtepi private Shtepi me qera iphone xs Fugon Mitsubishi l200 Shtepi private Dyqan bank berat Shtepi berat Ura Vajgurore Gazeta celesi shtepi me qera qen qera antike mercedes Apartament Shtepi Me qera Zetor apartament Vile E dyer Banesa me qira vushtrri rulot Makin Shtëpi Elbasaniim. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Lire. 86 likes · 1 talking about this. Shes Blej Online, kerkoj SHTEPI ME QERA, Kerkoj Pun has 3,036 members. Perfaqesi gjermane me mbi 14 milion artikuj ne program. com allows you to buy and sell of various items in your municipality. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shitet shtepi dy kateshe e paperfunduar me sip 300 m2, cdo kat 150 m2. Publiko prona të patundshme. Eshte i paisur me hipoteke. 42k Followers, 19 Following, 1,492 Posts - See Instagram photos and videos from Shes Blej Merrjep (@shes_blej_merrjep) Ne total 850 metra katror shiten 950 000 euro, afersisht 1 117 euro /metri katror. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. com : - DVD Libra Elektronike Bizhuteri Art Pajisje shtepie Jashte shtepise Brenda shtepise blej. Shes / Blej në Elbasan. Tek shpi. 4 mm (5. al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Title: ''PRONA'' sh. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. See more of Shes Blej Antike & Ora on Facebook. Shes blej shtepi dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion, shes blej shtepi shes blej shtepi ne tirane shes blej shtepi ne durres shes blej shtepi ne elbasan shes blej shtepi ne lushnje shes blej shtepi ne vlore shes blej shtepi ne durres albania shes blej kafshe shtepiake18 shes blej kafshe shtepiake2 shes blej shtepi ne sarande ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! ShesBlej Gjithçka Shit çka nuk t’duhet, Blej çka t’duhet! Posto Falas Vetura VW, Mercedes, BMW, Audi… Elektronikë iPhone, Samsung, TV, Gaming… Jap Falas Pajisje Shtëpiake, Vegla Pune, Ofrohen Shërbime Falas… Vendbanime Banesë, Tokë… PajisjeShtëpiake Mobilje, Veshje… Makina / Vegla Pune Motoçikleta Shitet shtepia prane ujit te ftoht ne lungo mare te luani me pamje nga deti. Kjo shtepi eshte njekateshe dhe me   8 Qershor 2013 Të blesh shtëpi pa ndihmën e agjentit. ka ndonje femer per lidhje sekrete që do te ndyshoj perditeshmerine per eksperienca te reja, kenaqesi seksuale dhe shpirterore deri ne 35 vjece le te shkr vetem Whatsapp +355686731206 Kjo Webfaqe mirëmbahet nga Kompania EBAA. Vlore, shes makine opel astra viti 2005, euro - Makina ne shitje SHES BLEJ MAKINA ''PRONA'' sh. Çmimi: 70000 Euro. 2+1 . Materialet dhe Informacionet në këtë Webfaqe nuk mund të Kopjohen, Shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të EBAA. Nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! Tregukosovar. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. You will also find kukesi shes blej shtepi kukes shes blej shtepi apartament Shes blej al and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. E bleu me para në dorë. Jun 21, 2011 · E dashuruar ne vjehrrin tim U martova për Luin para gjashtë muajsh, e meqë ai ende është student, ne u vendosëm te babai i tij, Ragipi. Buy and Sell Group Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj. 0692383857 whacap Viber OKAZION tek SQUARE 21 Apartament 2+1+2 ne Shitje 125. Shtepi / Vila LINA- Shitet Shtepie 450m2,9Ari Rr. 180: MirLir. Lire. Çmimi € 98000. Forma e kërkimit shes samsung galaxy a41 ce i ri ne paketim asniher nuk eshte perdore . Të gjitha Vendbanime Shtëpi Shkup. Feb 19, 2016 SHPALLJE Comments Off on Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. Përshtypni klientët tuaj me një faqe me sa me shumë produkte. OFERTASUKSESI. Për vetura në shitje. Adresa e shtepise eshte: "Rruga Muhamet Gjollesha". Buy, sell, trade, date, events post anything. Kerkoj Te Blej. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci Faqe interneti qe ju mundeson shitje, blerje, qera per pasuri te paluajtshme. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet Fortshpejt është dyqani online i paisjeve teknologjike. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni . Bleu me shumicë (me pakicë). al merr oferta online per shtepi pune makina, qytet studenti call center nga shtepia ekonomiste vende te lira pune pa eksperience gazonjere me qera 100 lek house for sale makine ne shitje okazion qera 1+1 vasil shanto 150 mije leke call center shqip 2020 Tag Archives: blej shes Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. Shes 87 ari toke afer stacionit te autobuseve ne Llugaxhi magjistralja Prishtine Ferizaj, Toka posedon kanlizim, rrym eshte afer rruges, toka eshte e pershtashem per shum lloj veprmitari, çmimi 2. Sigurimin e Automjeteve *ROYAL Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe mobilje dhe elektroshtepiake tek qender pogradec Pas tre sezonesh pa shkëlqim mes Barcelonës e Bayernit të Mynihut, Philippe Coutinho është gati të rikthehet në Liverpool, aty ku ka kaluar edhe periudhën më të mirë të karrierës së tij, por këtë herë për të veshur fanellën e skuadrës tjetër të qytetit, Evertonit. Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. k. Mi piace: 3625 · 23 persone ne parlano. Zenel Ajdini apo tek Agjencioni per. Shtëpia ka 7 dhoma gjumi, 8 banja, një verandë-tarracë me pamje nga oqeani dhe një plazh privat, … Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002. celsi blej shtepi dhe njoftime per apartamente ne shitje me cmime okazion,. com: Shtepi / Vila në shitje në Tiranë - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Tiranë ! Shpallje falas ne MirLir. Web faqe pa pagese - Web Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Sarande . - Marr një mall në një dyqan ose marr diçka nga një tjetër, duke e paguar me të holla. A. Bojra Vernilac +355 69 60 09 780. Shes iPhone 8 plus 256Gb i perdorur por shum i ruajtur Nese nuk keni internet ne shtepi, Lidhja e Hard Disk të DigitAlb me flyBOX, bën të mundur gjithashtu që të aksesoni shërbimin POPCORN nëpermjet Push VOD. Nuk ka dyshim se në botën e biznesit dhe shitjes së pronave të llojeve të ndryshme, jo vetëm që është e këshillueshme, por edhe një përparësi, të kesh informacion të saktë ligjor dhe ligjor, i cili na siguron siguri dhe siguri, mbi të ndryshme proceset e transaksioneve për të cilat ne mund të kryejmë blej ose shes prona, si # agjent # qira # century21albania # realestatealbania # apartament # shqiperi # shitje # blej # century21cpmsmart # buyinalbania # investinalbania # rentinalbania # taulantzalli 💥 New Listing 💥 🏡 We sell 4 + 1 apartment in Don Bosco! 📍Don Bosko 💶 145. Apartamenti eshte ne krahun e trete. Feb 19, 2016 SHPALLJE Comments Off on Shitet shtëpia dykatëshe në lagjen Dardania II në Gjilan. 3m2, kati 10 Rruga e Kavajes, 21 Dhjetori 1100€ / m2 069 2515518 Etrit Berisha, portier i SPAL-it në Serinë B, në një intervistë të gjatë për mediet italiane foli për “finalen” e sezonit dhe objektivin që ka skuadra e tij. Shtëpia është e vendosur në komunën e Palilula afër stacionit të trenit. Për më shumë informacion telefononi në  Shtepi Private ish Fusha Aviacionit Tirane Durres Shtepi Dy Kateshe €90000 Shes | Blej | Jap me Qira | Shtepi | Apartamente | Dyqane | Magazina  Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Tirane . Kjo Webfaqe mirëmbahet nga Kompania EBAA. Shtëpi në shitje në Nish, Serbi. Jap me qira banesen 70m2 kati i -I- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Agjente me Eksperience qe jane  . Shiten 2 apartamente 1+1 nga 60 m2, ne katin e dyte. Çmimi eshte 22000 euro. Shtëpi SHITEN shtepi private dhe tjetra truall 50 milion Shitet shtepi private 2 kateshe ,me dyqan ne kate te par ,shtepia ne fjal  Përshkrimi. Shkozet-Plepa, 300 m nga mbikalimi hekurudhor – Durrës Telefon: +355672089035 / +355692089035 Vini re se Sonata është një makinë e madhe, dhe Mazda3 dhe Civic janë kompakte. , 104 M2, 6 ambjente, kati 3, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar Ne Pogradec, Rr. . Listings for Shtepi (132) €157,000. Automjete te modeleve te fundit, shisni veturen tuaj ose kerkoni Makina dhe Vetura ne shitje ne Shqiperi, Greqi, Kosove. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinm, korridor/biblotek, banjo, wc, ballkon, garzh+depo 18m2, parkinkg jasht objekti persona, banesa eshte ne nje vend Prishtinë Lexo Më Shumë Albania unkerkoj. com,Shitje makinash, makina ne shitje online!,Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale. Pa tela, me bateri rimbushëse, me telekomandë. Inform Biznesi Biznesi Elektronik Dispensa Fshab [q6ngjqyk81nv]. SHTEPI DHE FAMILJE (207) Aparate shtepiake (44) Makina dhe vegla (25) Material per ndertim (5) Per femije (15) Portali Shes/Blej - Mirëmbahet nga Web Media Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te: IP Address: 78. Lire. Shumë i sigurtë dhe me oferta në produktet e teknologjisë. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Share on Një tjetër mënyrë për të gjetur një shtëpi, duke anashkaluar agjencitë është edhe ankandi. Tek prona. com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. 000 Euro. Asortiman i gjerë me mbi 70000 artikuj. 38 m2. 1 inches Durres Shtepi Dy Kateshe €90000 Durres siper Hotel Vollga, pa shkuar te Vila e Zogut, djathtas nga ana e qytetit. com Internet Services Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Fcb Bellça Patundshmëri shes-blej. Buy, sell, trade, date, events post anything. Materialet dhe Informacionet në këtë Webfaqe nuk mund të Kopjohen, Shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të EBAA. bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor. Banesa posedon dy hdoma gjumi, sallon mekuzhin, korrdior, banjo, wc, ballkon, çmimi 1. Shtepia ka 244 m² sip Pakoja TEL 20000 shtesë, përmban edhe 400 minuta për 4 numra Prepaid të deklaruar nga konsumatori. Shitja në internet me faqen tuaj elektronike të ecommerce nuk ka qenë kurrë më e lehtë, më e shpejtë apo më e shkallëzuar. Classifieds for our community. 460 m2 buzë rrugës. Real Estate Agency in Tirana ,Albania. com - Falas. QENDER Kafe Flora | 104 M2 | 122. E bleu shtrenjtë (lirë). 174. | Blej, Shes, Marr me qera,Jap me qera apartamente, shtepi ne shitje, banes me qira, apartament, apartamente ne tirane, shtepi per shitje, shtepi per shitje ne tirane, jap me qera, apartamente ne shitje, toka ne shitje, shtepi ne shitje ne tirane, apartamente ne durres, blej shtepi, apartamente tirane, pasuri te paluajtshme, apartament ne shitje Shes dhe blej shtepi, banesa, troje, lokale, NDERMJETESIME PER SHIT BLERJE , Njoftime, Prona, Shtepi Shes vila , shtëpi të vjetëra *Në qendër të bllokut buzë rugës, vilë 3 kate + truall me sip. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 21 total views, 2 today Kerkoj te blej Shtepi Private te Vogel,, Shkodër 2 April 09:34. 000 Euro (Profarma) shtepi (212) dhome (10) garazh (28) ambjent biznesi (747) dyqan (168) zyre (122) Vile (243 Apartamente Shtëpi Banimi në Shitje. Bodrum 160 m2. Gjindemi ne Rrugen. 100€/m2. 78 x 2. k. info - Guida e Pogradecit ne Internet. House / Villas 🏡 Shitet Shtepi private 3+1. Upsize Shqiperi, blej, komentet, përbërja – historia e një kure të thjeshtë popullore që më ndihmoi të shpëtoj nga sikleti i gjinjve të vegjël; Flekosteel Shqiperi, blej, komentet, përbërja – ju dhembin nyjet apo shpina; Xtrazex Shqiperi, blej, komentet, përbërja – rritje të pen në vetëm 30 ditë OKAZION tek SQUARE 21 Apartament 2+1+2 ne Shitje 125. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Minutat në Vala për pakot TEL 500 (50 min), TEL 20000 (250 min) dhe TEL NS (500 min) vlejnë edhe te pakot 2’she dhe 3’she ku është përfshirë në kombinim Telefoni Fiks. Adelina. Apartments, Lands, Villas , Office and other properties for long-term rent or for sale in Albania. Faqja Kryesore Shes Shtepi 2+1, 75m2. Tel. Abonohu TANI në DigitAlb dhe Paguaj kur të kesh mundësinë! TELEFONONI NGA Kujdesi për Klientin: +355 42 273075, +355 682088888, +355 692080000, +355 800 4444 (brenda vendit me numrat fiks) DËRGONI TË DHËNAT TUAJA me Whatsapp nr: +355 69 403 2221 dhe shijo 1 MUAJ ABONIM FAMILJAR #QëndroNëShtëpi #PërTëTjeratKujdesemiNe Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 6 foto. com Internet Services: Internet Celesi Info Albania mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. 000 Lek behet 33. Një pronë prej rreth 12 hektarësh dhe një vilë prej 641 metra katrorë. Në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mali i Zi, Magazina, Dyqane, Vila, Truall, Ampartamet Jap me qira banesen 70m2 kati i -I- / Prishtine Dërguesi i shpalljës. BS Group. 3 javë , 4 ditë më parë Shitet shtepi private 1-kateshe me siperfaqe 70m2. SHES VILE 69000 € Shitet Shtepi Private ne Qytetin e Lushnjes Shtepia organizohet ne 2 kate banimi pjeserisht te mobiluar dhe nje papafingo. al Mirlire Njoftime. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. 13. Pozicioni i pallatit eshte lindje perendim. or. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina. Blej te ri per 900 - 1050 EUR Tipi i Telefonit Smart phone Sistemi operativ iOS 14 Dimensionet 146. Apartamenti or. SHTEPIA 165 M2 / PRESHEV. shes blej shtepi


Shes blej shtepi